Pınarlı Spor Takımından Başkan Turan’a ziyaret 11 Ocak 2023, 15:36
![](tema/genel/uploads/haberler/50ec54e4-c831-47a5-8456-95c89f376bd5.jpg)
Şile ve Ağva Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği turnuvasında birinci olan Kandıra Pınarlı Spor Takımı Başkan Turan’ı makamında ziyaret etti.
Şile ve Ağva Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği (ŞADER) tarafından organize edilen18 takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvada birinci olarak altın madalya kazanan Kandıra Pınarlı Spor Takımı Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı makamında ziyaret etti.
Pınarlı Mahalle Muhtarı Hüseyin Gün, Kandıra Pınarlı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği yönetim kurulu üyesi Muharrem Karagöz, takım kaptanı Emre Günay ve takım futbolcularının katıldığı ziyaret samimi bir atmosferde gerçekleşti.
Spor ve sporcuya önem verdiği önem ve sporcu kimliği ile tanınan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği açıklamasında, Kandıralı gençlerin spordan, eğitim, bilim kültüre kadar tüm başarıları dolayısıyla gurur duyduğunu belirtti.
Belediye olarak gençlerin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Başkan Turan, ‘’ Final maçında Rakibi Kömürlüsporu 3/2 mağlup ederek şampiyon olan Pınarlı Spor takımımıza şampiyonluk kupasını vermek bize nasip olmuştu. Takımımız da kupalarını almış bizleri ziyarete gelmiş. Başarıları ile bizleri gururlandırdılar. Ziyaretleri ile de onurlandırdılar. Bu tarz başarılar Kandıra adına ümit verici ve gurur verici başarılardır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.
Takım adına açıklama yapan Kandıra Pınarlı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği yönetim kurulu üyesi Muharrem Karagöz ise destekleri ve ev sahipliği dolayısıyla Belediye Başkanı Adnan Turan’a teşekkür etti.
DIĞER HABERLER
-
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı
16 Temmuz 2024, 16:14 -
Kerpe'ye Özel Güvenlik Birimi
06 Temmuz 2024, 13:21 -
Kandıra Sahillerinde Yeni Projelere Start Verildi
04 Temmuz 2024, 17:07 -
KAÇAK YAPIYA GEÇİT YOK
26 Haziran 2024, 13:36 -
KANDIRA SAHİLERİ EMİN ELLERDE
22 Haziran 2024, 03:36 -
BAYRAM ZİYARETLERİ GELENEĞİMİZ KANDIRADA YAŞATILIYOR
18 Haziran 2024, 17:28 -
BAŞKAN ÖLMEZ YAĞIŞLARDAN ETKİLENEN TARIM ALANLARINDA
15 Haziran 2024, 14:22 -
KANDIRA BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE KARNE EĞLENCESİ
14 Haziran 2024, 17:19 -
KANDIRA’DA KETEN YENİDEN HAYATA GEÇİRİLİYOR
14 Haziran 2024, 12:25 -
KANDIRA BELEDİYESİNDE ERKEN BAYRAM SEVİNCİ
14 Haziran 2024, 09:52